به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از منچسترسیتی بترسید! / گواردیولا

پپ گواردیولا دوشنبه گفته بود که نمی‌داند باشگاه‌های بزرگ اروپا دلواپس منچسترسیتی هستند یا نه، ولی اگر آنها پیش از این دلواپس نبودند، بی‌تردید حالا هستند.

از منچسترسیتی بترسید! / گواردیولا

گواردیولا: از منچسترسیتی بترسید!

عبارات مهم : بازیکنان

پپ گواردیولا دوشنبه گفته بود که نمی داند کلوب های بزرگ اروپا دلواپس منچسترسیتی هستند یا نه، ولی اگر آنها پیش از این دلواپس نبودند، بی تردید حالا هستند.

به گزارش ایلنا، بله، همه انتظار داشتند سیتی بتواند به مرحله یک چهارم نهایی افزایش کند و بازل را از پیش رو بردارد؛ همین حالا هم کاملا مشخص است که سیتی این کار را خواهد کرد. این بازی مانند دیدارهای دیگر سخت نبود و سیتی برد آسانی به دست آورد ولی هر چه باشد بازل در سال های اخیر در ورزشگاه سنت جیکوب پارک توانسته بود چلسی و بایرن مونیخ را شکست دهد و منچستریونایتد را هم دو بار ببرد. آنها برابر رئال مادرید و پاری سن ژرمن هم باخت های خفیفی را تجربه کردند.

از منچسترسیتی بترسید! / گواردیولا

در واقع آنها در پنج بازی اخیر خانگی برابر رقبای انگلیسی توانسته بودند چهار بازی را ببرند. این در حالی است که سیتی در شش بازی حذفی اخیر خود در منزل حریفان در اروپا تنها یک برد کسب کرده بود و گواردیولا هم در مراحل حذفی رکورد بسیار بدی در منزل حریفان دارد (تنها ۴ برد در ۲۲ بازی). این نشان می دهد که کار جهت سیتی ساده نبوده و آنها تلاش بسیاری کرده اند تا پیروز شوند.

البته سیتی تیم خاصی هست. حتی اگر باور داشته باشید که این بازی آزمون مشکل جهت سنجش کیفیت آنها نبود و آنها در هر صورت این بازی را به آسانی می بردند، ولی بی تردید این بازی ثابت می کند که آنها دست کم دارند انتظارات را برآورده می کنند؛ انتظاراتی که بسیار اوج هستند.

پپ گواردیولا دوشنبه گفته بود که نمی‌داند باشگاه‌های بزرگ اروپا دلواپس منچسترسیتی هستند یا نه، ولی اگر آنها پیش از این دلواپس نبودند، بی‌تردید حالا هستند.

اگر آنها کارشان را به آخر برسانند و به یک چهارم نهایی برسند، بی تردید با تیم های بهتر روبه رو خواهند شد، ولی حتی ابرقدرت های فوتبال اروپا هم تمایلی ندارند با تیم گواردیولا روبه رو شوند.

پیش از بازی از این مربی کاتالان پرسیده شد که آیا امثال رئال مادرید از آبی ها می ترسند و او گفت: «نمی دانم. واقعا نمی دانم. نمی دانم که آیا آماده هستیم یا نه. ما اعتماد بسیاری به این بازیکنان داریم ولی این رقابتی خاص هست. نشانه ما این است که نسبت به فصل گذشته بهتر عمل کنیم. رسیدن به یک چهارم نهایی جایگاه خوبی است و بعد از آن هم باید ببینیم چه می شود.»

به احتمال فراوان می توانیم سیتی را در یک چهارم نهایی ببینیم و دریابیم که چه خواهد شد. صدرنشین لیگ برتر البته در این بازی نقاط ضعفی هم داشت، به خاص در دفاع و به خصوص در دقایق ابتدایی. حضور ونسان کمپانی در ترکیب تیم غافلگیرکننده بود، آیا که جان استونز و امریک لاپورت از دید گواردیولا بازیکنان برتری هستند. کمپانی به خاص در ضدحملات حریف در ۱۵ دقیقه اول ضعف نشان داد.

از منچسترسیتی بترسید! / گواردیولا

نیکولاس اوتامندی هم اشتباه بزرگی داشت. هنگامی که نتیجه مساوی بود، این بازیکن آرژانتینی با دیمیتری اوبرلین برخورد داشت ولی داور حاضر نشد این صحنه را پنالتی اعلام کند.

از آن هنگام به بعد بود که سیتی کارش را انجام داد. آنها راه های گلزنی بسیاری دارند. زمانی که ایلکای گوندوغان روی یک ضربه کرنر با سر به شما گل می زند می دانید که شب مشکل در پیش دارید. برناردو سیلوا هم گل خوبی زد و سرخیو آگوئرو که بعد از گل چهارم برابر لسترسیتی اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده، گل دیگری به ثمر رساند.

پپ گواردیولا دوشنبه گفته بود که نمی‌داند باشگاه‌های بزرگ اروپا دلواپس منچسترسیتی هستند یا نه، ولی اگر آنها پیش از این دلواپس نبودند، بی‌تردید حالا هستند.

سیتی در نیمه اول چند بار ضعیف ظاهر شد، ولی هنگامی که که گوندوغان گل دومش را زد، دیگر این چیزها مهم نبود. او این بار از بیرون محوطه جریمه با شوتی کات دار گل زد.

این گل به این معنا بود که لروی سانه که سریعتر از برنامه به تمرینات بازگشته بود، می تواند به میدان بود. سیتی با آمادگی او سلاح های بیشتری در اختیار دارد. داوید سیلوا هم زمانی به بازی آمد که بازی از دقیقه ۶۰ هم گذشته بود.

از منچسترسیتی بترسید! / گواردیولا

گواردیولا با این حال کاملا راضی نبود. او بارها دستش را روی پایش کوبید، حتی با آنکه تیمش برد قاطعی کسب کرد. عملکرد سیتی شاید بی نقص نبود، ولی معیارهای بالای گواردیولا این اطمینان را می دهد که از این پس، اوضاع بهتر خواهد شد.

اگر سیتی بتواند به این روند ادامه دهد در اوایل آوریل قهرمانی اش در لیگ برتر قطعی خواهد شد. به این ترتیب آنها می توانند به ستاره هایشان استراحت بدهند تا جهت بازی های بزرگ جام حذفی و مهم تر از آن، لیگ قهرمانان آماده شوند.

اینکه این گروه از بازیکنان در مراحل نهایی این فصل آماده و متمرکز باشند، تیم های باقیمانده در لیگ قهرمانان را به وحشت خواهند انداخت؛ حالا هر تیمی که باشد.

واژه های کلیدی: بازیکنان | گواردیولا | پپ گواردیولا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs