به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم/ حیوانات سانتوس می‌توانند گاز بگیرند! ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم و جهت رسیدن به دور دوم مسابقه های تلاش می‌کنیم.

با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم/ حیوانات سانتوس می‌توانند گاز بگیرند! ، کی‌روش

کی روش: با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم/ حیوانات سانتوس می توانند گاز بگیرند!

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم و جهت رسیدن به دور دوم مسابقه های تلاش می کنیم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخرین دیدار خود از مرحله گروهی جام جهانی ساعت ۲۲:۳۰ دوشنبه در ورزشگاه شهر سارانسک به مصاف تیم ملی پرتغال می رود. شاگردان کارلوس کی روش می توانند در صورت کسب سه امتیاز این دیدار جهت نخستین بار در تاریخ راهی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی شوند.

با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم/ حیوانات سانتوس می‌توانند گاز بگیرند! ، کی‌روش

کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از این دیدار راجع به احتمال افزایش تیمش به دور یک هشتم نهایی جام جهانی با خلق شگفتی برابر تیم ملی پرتغال اظهار کرد: جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران یک افتخار است که در اینجا حضور دارد آیا که فردا ما هنوز زنده هستیم و جهت رویای خودمان می جنگیم. با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم و جهت رسیدن به دور دوم مسابقه های تلاش می کنیم.

او ادامه داد: پرتغال نه تنها جزو نامزدهای قهرمانی در جام جهانی است بلکه از محبوب ترین تیم ها هم هست. طبیعتا با بیان این امر باید بگویم ما همچنان خیلی خوشحال هستیم. مسعود می گوید که ما چقدر مفتخر هستیم و آماده هستیم به این مسابقه بپردازیم. با کمال شرافت و افتخارمان بازی می کنیم. ما در بازی با مراکش و اسپانیا درسمان را فراگرفتیم. فقط یک گزینه پیش روی ماست تا تیم بهتری باشیم و و بتوانیم با بازیکنان بهتری از عرصه مسابقه های خارج شویم. قبل از تمام شدن صحبت های خودم می خواهم از روسیه تقدیر کنم. از طرفداران روس تقدیر می کنم. بسیار اعجاب آور است که در بازی اول و دوم با حضور هوادارانمان فکر می کردیم در منزل بازی می کنیم. طرفداران روس برخورد خوبی با ما داشتند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم و جهت رسیدن به دور دوم مسابقه های تلاش می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در پاسخ به خبرنگار پرتغالی راجع به این که تیم ملی کشور عزیزمان ایران بازی تدافعی انجام می دهد یا به سراغ سبک دیگری می رود؟ اظهار کرد: فکر می کنم بازی دشواری داریم چون فرناندو سانتوس با حیوانات نیرومند وارد بازی می شود. آنها می توانند خیلی نیرومند گاز بگیرند. این چیزی است که با آن روبه رو می شویم. در بازی با پرتغال فقط می توانیم تبدیل به تیم بهتری شویم. فلسفه ما مانند گذشته هست. ما فلسفه خودمان را ساختیم. باید نسبت به رقبای خودمان احترام بگذاریم. این جنبه نخست بازی هست. باید حتما واقع بین باشیم آیا که برابر یکی از نیرومند ترین تیم های دنیا بازی می کنیم. همان گونه که عرض کردم پرتغال فقط نامزد قهرمانی نیست و جزو تیم های محبوب است.

کی روش ادامه داد: پرتغال اکنون یک تیم ملی است که با ۲۳ بازیکن در مسابقه های شرکت کرده هست. هنگامی که راجع به یک تیم دوم صحبت کنیم باید نام بازیکنانی را ببریم که نتوانستند به مسابقه های برسند. چند تیم ملی را می توانید نام ببرید که بازیکنان زیادی دارد که در تیم بزرگی بازی می کنند و نتوانستند به جام جهانی بیایند؟ در نتیجه امروز پرتغال تیم ملی بسیار بهتری هست. این تیم بسیار خوب هدایت و هماهنگ شده است هست. بعد از احترام و واقع بینی باید بازی خودمان را بر ارزش های مبنایی استوار کنیم. روح فداکاری، شجاعت، صداقت و راستی را در نظر بگیریم. در تیم ما رهبر اصلی، خود تیم است و فردا در برابر پرتغال بزرگ، مورد نیاز نیست من هیچ گونه توضیحات بیشتری بدهم یا ترسیم کنم. ما فقط یک گزینه داریم و باید تلاش کنیم در تمام جنبه ها بهتر باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: در بازی علیه مراکش خیلی خوب عمل کردیم. نتیجه به نفع ما بود. برابر اسپانیا می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم ولی نتیجه به نحوی بود که همه شما اطلاع دارید. فلسفه ما این نیست که به عنوان بازنده خوب محل را ترک کنیم تا بقیه لذت ببرند. ما اینجا هستیم که با احترام، شرافت و کرامت خودمان مسابقه کنیم. می خواهیم با افتخار کار کنیم و مورد نیاز است که به عالی ترین نحو عمل کنیم و به وظیفه خودمان در برابر طرفدارانمان عمل کنیم.

با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم/ حیوانات سانتوس می‌توانند گاز بگیرند! ، کی‌روش

او در تصویر العمل به پرسش خبرگاری مبنی بر این که قبلا از ویدئو چک انتقاد کرده بود گفت: هر لحظه مربیان راجع به داوران صحبت می کنند و فقط در موارد خیلی خاصی است که ممکن است داور مساله داشته باشد. اجازه دهید این جا راجع به کشور خودم صحبت کنم. ما در پرتغال جزیره ای داریم که موج های رکوردشکنی دارد. هنگامی که ما مربیان صحبت می کنیم انگار این موج ها روی سر ما می شکنند. نباید راجع به داوری قبل از بازی صحبت کنیم چون این ها مانند بهانه هست. تنها نقطه نظری که می توانم عرض کنم باید راجع به بازی باشد نه داور. در طول مسابقه های وقت زیادی ندارم که برابر چنین جمعی حضور داشته باشم. فوتبال متعلق به مردم است و این عنوان عوض کردن نمی کند.

کی روش افزود: نباید گروهی پشت صحنه به صورت روشن فکرانه صحبت کنند و تصمیم بگیرند. جهت فوتبال این عنوان خوب نیست. باید همه چیز روشن باشد. در سال ۲۰۱۴ برابر آرژانتین در یک صحنه داور حکمی داد که به ضرر ما بود. انسان اشتباه می کند و شکست می خورد و این طبیعی هست. سیستم ویدئویی آنجا نبود که اشتباه انسان را اصلاح کند. این سیستم به وجود آمد که غلط های انسانی را اصلاح کند. این درست نیست که انسان این غلط های را بررسی کند و بهانه های گذشته را بیاورد. اینجا یک عنوان اصولی مطرح هست. هیچ کسی نمی فهمد چه اتفاقی افتاد. جهت مثال اگر بازیکن ضربه مغزی شود، بازی بلافاصله قطع می شود. اگر مسئله امنیتی باشد، یک جلسه با مقامات می گذارند. اگر مورد نیاز باشد موضوعی را راجع به داوری روشن کنید، می گویند به فیفا بنویسید تا روشن شود. ما می خواهیم بدانیم فردا که بازی می کنیم چه کسی بازی را قضاوت می کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم و جهت رسیدن به دور دوم مسابقه های تلاش می‌کنیم.

کی روش در تصویر العمل به پرسش خبرنگاری مبنی بر این که در دوره گذشته بازیکنان کشور عزیزمان ایران بعد از بازی با آرژانتین تا حدودی از نظر بدنی کم آوردند و آیا برابر پرتغال هم این مسئله به وجود می آید، گفت: مطبوعات پرتغالی اینجا حضور دارند و من نمی توانم به شما پاسخ بدهم. اگر من جواب بدهم پرتغالی ها ظرف ۳۰ ثانیه می فهمند من چه می گویم. اگر بازی با مراکش و اسپانیا سخت بود، بازی با پرتغال سخت تر هست. ما اینجا نیامدیم که بازی راحت ای داشته باشیم. جهت بعضی از بازیکنان من مانند رویا بود که تیم ملی کشور عزیزمان ایران بتواند به روسیه بیاید و با کریستیانو و این همه بازیکن خوب پرتغالی بازی کنند. بازیکنان ما جهت شرکت در این بازی هیجان زده هستند. ما با نگرش خودمان بازی می کنیم و از دقیقه اول تا آخر مبارزه می کنیم. چیزی جهت از دست دادن نداریم.

او ادامه داد: برابر تیم خوبی بازی می کنیم. آنها جهت تعهدات خودشان بازی می کنند. آنها می توانند همه چیز را از دست بدهند ولی ما چیزی جهت از دست دادن نداریم. ما همان لذتی را برابر پرتغال می بریم که از بازی با اسپانیا بردیم. اگر کمی شانس بیاوریم که هر لحظه مورد نیاز است می توانیم بازی را ببریم. ما در گروه مشکل هستیم. بعضی در کشور من می گویند مراکش برابر پرتغال خوب بازی کرد و اگر پرتغال خوب نبود نمی توانست مراکش را ببرد. در دور اول، شما بردها و مساوی ها و شکست ها را دارید. خیلی از بازی ها هم فرار از باخت هست. ما در خیلی از بازی ها از باخت فرار می کنیم.

با تمام امیدها و تعهدات خودمان زنده هستیم/ حیوانات سانتوس می‌توانند گاز بگیرند! ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخر گفت: فردا روز خاصی هست. دنیا خواهد دید که دو تیم چگونه بازی می کنند. قرمز و سبز در استادیوم حضور خواهند داشت. تفاوت این خواهد بود که بعضی زیاد قرمز و بعضی زیاد سبز باشند ولی قرمز و سبز هر دو در زمین حضور خواهند داشت و این از همه مهم تر هست. من نمی دانم که جهت رسانه های بین المللی هم معنا دارد یا خیر ولی ما ضرب المثلی در پرتغال داریم می گوید دوستان دوست هستند ولی فوتبال یک چیز دیگر هست. من دوستان زیادی در این طرف و آن طرف دارم. فردا حداکثر تلاش خودمان را خواهیم داشت و این دیدار مانند بازی هایی است که شما با دوستان تان بازی می کنید ولی همه ولو این که برابر دوستان ارزش باشند جهت بردن تلاش می کنند. ما باید وفادار باشیم و صداقت داشته باشیم و جهت هواداران مان و فوتبال احترام قائل شویم.

شجاعی: بازی هجومی برابر اسپانیا ریسک بود

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال در نشست خبری پیش از دیدار این تیم برابر پرتغال حاضر شد و اظهار کرد: فوتبال بازی غلط های است و چیزی که برابر اسپانیا اتفاق افتاد ریسک بود لیکن نیاز به برد داشتیم. گلی هم که خوردیم نتیجه ریسک ما بود و پشیمان نیستیم. در بازی بعدی باید عملکرد خوبی داشته باشیم و از دیدارهای قبلی خود تجربه کسب کرده ایم.

کاپیتان تیم ملی در ادامه گفت: باید از تجربیات دو بازی گذشته خود و همچنین جام های جهانی قبلی در بازی آینده خود استفاده کنیم. شرایط دو تیم پرتغال و کشور عزیزمان ایران در این جام تفاوت دارد و میانگین سنی ما بسیار پایین تر از حریف هست. شادابی و نشاط تیم ما بسیار زیاد هست. ما در بازی های پیش اشتباهی نداشتیم و در نیمه دوم ریسک کردیم و تاوان ریسک، گاهی مثبت است و گاهی منفی. کمی خستگی در آستانه دیدار با اسپانیا داشتیم که بسیار طبیعی بود ولی چنین حالت و روحیه ای را اکنون در بازیکنان تیم نمی بینم. بازیکنان بانشاط و شاداب هستند. می خواهیم با تمام قوا بازی خوبی را برابر پرتغال به نمایش بگذاریم.

واژه های کلیدی: ایران | پرتغال | فوتبال | مسابقه | پرتغال | اسپانیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs