به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وقتی خوشی زیر دل پرسپولیسی‌ها می‌زند!

پرسپولیس هرچه در زمین مسابقه حریفانش را شکست دهد ولی در بیرون زمین مغلوب حواشی خود ساخته می‌شود. 

وقتی خوشی زیر دل پرسپولیسی‌ها می‌زند!

وقتی خوشی زیر دل پرسپولیسی ها می زند!

عبارات مهم : فراموشی

پرسپولیس هرچه در زمین مسابقه حریفانش را شکست دهد ولی در بیرون زمین مغلوب حواشی خود ساخته می شود.

به گزارش ایسنا، داستان این روزهای پرسپولیس داستان کسی است که از فرط سرخوشی به جان خود طلمه می زند. مثل کسی که خوشی زیر دلش زده هست. تیمی که در سه فصل پیاپی عالی ترین نتیجه های را گرفت و از تیمی با بحران های فراوان به تیمی با شخصیت قهرمانی بدل شد، حالا گویی دیگر تاب دوری از حاشیه را ندارد و خودش با دست خودش جهت خودش حاشیه می سازد!

قصه اختلاف میان لیدرها و بازیکنان پرسپولیس زخم قدیمی است که گاهی با یک اشاره ساده، تازه می شود. شاید راحت ترین راه جهت مداوای این زخم کنه، فراموشی آن باشد ولی همین فراموشی درست زمانی که زخم تازه می شود، دوباره دردش روی اعصاب هوادار می رود؛ به همین خاطر است که هر لحظه درمان اصولی و حل پرسشها بهتر از فراموشی آن هاست.

وقتی خوشی زیر دل پرسپولیسی‌ها می‌زند!

مدت هاست رابطه میان کانون هواداران کلوب پرسپولیس با بعضی بازیکنان این تیم شکرآب هست. مدت هاست که بازیکنان روی خوش به نحوه تشویق کردن لیدرها نشان نمی دهد تا به نوعی اعتراض خود را نسبت به عملکرد آنان نشان دهند ولی در این میان مدیران کلوب که از عنوان با خبر بودند به جای برگزاری جلسه میان دو طرف و بررسی و حل ریشه یی موضوع، راه فراموشی را در دستور کار خود قرار دادند. راهی که شاید در مقطعی روابط را گل وبلبل نشان داد ولی همین سیاست کار را به جایی رساند که در مقطعی حساس پرسپولیس به جان پرسپولیس افتاد.

در این میان البته نباید نقش مدیر رسانه ای تیم و روابط عمومی کلوب را هم نادیده بگیریم. شاید اگر تدبیری دلسوزانه وجود داشت، اول از همه اصلا اجازه نمی دادند بازیکن تیم ارزش به آسانی مصاحبه کند و هرچه دلش می خواهد بگوید و بعد بگوید «من هم قبول دارم ممکن است حرفی را بدموقع زده باشم.» و دوم اجازه نمی دادند بعد از دعوای بعضی بازیکنان و لیدرها در سایت های خبری و شبکه های مجازی، نخستین تمرین تیم ارزش با حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شود که حاصل آن چیزی جز درگیری و دعوا و البته انتشار خبر آن در شبکه های خبری داخلی و خارجی باشد. شاید این سیاست بهتر از این باشد که بعد از ایجاد درگیری و حاشیه، حراست کلوب با کمک مسوولان تدارکات به میان خبرنگاران بیایند و از آن ها بخواهند از درگیری های به وجود آمده فیلم و تصویر تهیه نکنند.

پرسپولیس هرچه در زمین مسابقه حریفانش را شکست دهد ولی در بیرون زمین مغلوب حواشی خود ساخته می‌شود. 

با توجه به شرایط حساس این روزهای پرسپولیس و اوضاع نقل و انتقالات کلوب در نیم فصل نخست، خیلی ها حالا انتظار دارند مدیران کلوب پرسپولیس با تدابیر منطقی و درست پرسشها ریشه یی را در این کلوب حل و فصل کنند تا کلوب پرطرفدار تهرانی که حالا باید به عنوان نماینده کشور عزیزمان ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود، از حاشیه های خود ساخته به دور باشد.

واژه های کلیدی: فراموشی | بازیکنان | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | روابط عمومی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs