به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به شیلی ببازید! / خواسته عجیب برزیلی‌ها از تیم ملی

مردم کشور برزیل از تیم ملی‌شان درخواست کردند در آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ مغلوب شیلی شود. 

به شیلی ببازید! / خواسته عجیب برزیلی‌ها از تیم ملی

خواسته عجیب برزیلی ها از تیم ملی: به شیلی ببازید!

عبارات مهم : برزیل

مردم کشور برزیل از تیم ملی ارزش درخواست کردند در آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ مغلوب شیلی شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، داستان مسابقه برزیل و آرژانتین یکی از هیجان انگیزترین ها در دنیا فوتبال هست. اکنون آینده آلبی سلسته در دستان تیم ملی برزیل هست. سلسائو می تواند نقش مهمی در رسیدن یا نرسیدن آرژانتین به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشته باشد. برزیل قرار است بامداد چهارشنبه در آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی میزبان شیلی باشد؛ تیمی که اکنون در جایگاه سوم جدول قرار دارد. آرژانتین از طرفی علاوه بر پیروزی برابر اکوادور، به برد سلسائو نیاز دارد تا به صورت مستقیم به جام جهانی افزایش کند. بعد از تساوی آرژانتین برابر پرو و قرار گرفتن آلبی سلسته در چنین شرایطی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … کمپینی به وجود آمد با هشتگ # EntregaBrasilو .Entregaprochile

به شیلی ببازید! / خواسته عجیب برزیلی‌ها از تیم ملی

این هشتگ ها در آخر هفته بیشترین هشتگ مورد استفاده مردم برزیل بودند. هزاران نفر از هواداران از تیم ملی کشورشان درخواست کردند اجازه دهند شیلی پیروز شود. آنها از این هشتگ استفاده کردند با نشانه این که برزیل با شکست برابر شیلی شرایط افزایش آرژانتین را سخت کند.

خیلی از آنها به پیروزی ۶ بر صفر آرژانتین برابر پرو در جام جهانی ۱۹۷۸ اشاره کردند. بعضی دیگر گل “دست خدا” دیگو مارادونا را یادآوری کردند و همچنین به از بین بردن برزیل برابر آلبی سلسته در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۱۹۹۰ اشاره کردند. با این حال بیشترین توییت ها یادآور شکست سنگین هفت بر یک برزیل برابر آلمان در جام جهانی ۲۰۱۶ بود. خیلی از برزیلی ها هنوز فراموش نکردند هزاران هوادار آرژانتینی بعد از این شکست به خیابان ها رفتند و شعارهایی در تمسخر برزیل سر دادند. این در حالی بود که مردم کشور میزبان تلخ ترین لحظات خود را بعد از بدترین شکست تاریخ ارزش در حال سپری کردن بودند.

مردم کشور برزیل از تیم ملی‌شان درخواست کردند در آخرین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ مغلوب شیلی شود. 

واژه های کلیدی: برزیل | آرژانتین | آرژانتین | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs