به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

تا این لحظه از حراست نه نامه‌ای دریافت کردم و نه به من تلفن کرده‌ و گفته‌اندکه شیرین صمدی ممنوع‌التصویر است.

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

عبارات مهم : ممنوع

تا این لحظه از حراست نه نامه ای دریافت کردم و نه به من تلفن کرده و گفته اندکه شیرین صمدی ممنوع التصویر است.

علی اکبر کریمی یکی از تهیه کنندگان قدیمی سیماست که مدت ها تهیه کنندگی برنامه پرقدمت «سیمای خانواده» را برعهده داشت و حالا «عصر خانواده» را در شبکه دو سیما روی آنتن می برد. او در ابتدا با سحر رضوی این برنامه را تولید و حالا خودش به تنهایی به ساخت آن مشغول است ولی از آن جایی که شیرین صمدی دو روز پیش در گفت وگو با «صبا» بیان کرد که ممنوع التصویر و از حضور او در برنامه «عصر خانواده» جلوگیری به عمل آمده است.

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

کریمی به «صبا» تلفن کرد و خواست تا توضیحاتی را راجع به گفت وگوی صمدی با «صبا» بدهد و در اظهاراتی که صمدی داشته اصلاحاتی را وارد کند. او در ابتدا از همکاری و تعامل مثبت با صمدی گفت و عنوان کرد: سال ها تهیه کننده برنامه سیمای خانواده بودم و صمدی را از برنامه صبحگاهی به سیمای خانواده آوردم. او مجری بسیار خوبی هست، باسواد است و هرروز مطالعه دارد.

او پر از ایده است و هیچ وقت خودش را وارد حاشیه نکرده ولی دیروز که مصاحبه شما را خواندم متوجه مواردی شدم که توجهم را جلب کرد و مورد نیاز دانستم که یک سری توضیحات را در این باره ارائه بدهم. ما همکاری بسیار خوبی با وی داشتیم و مشکلی جهت همکاری نداشتیم ولی متوجه شدم که یک سری صحبت هایی از جانب من انتقال یافته شده است است در این خصوص وظیفه خودم می دانم که اطلاعات درستی را ارائه دهم.

تا این لحظه از حراست نه نامه‌ای دریافت کردم و نه به من تلفن کرده‌ و گفته‌اندکه شیرین صمدی ممنوع‌التصویر است.

صمدی در بخشی از مصاحبه با «صبا» عنوان کرده بود: « هفته گذشته تهیه کننده برنامه «عصر خانواده» با من تماس گرفت و گفت؛ «خانم صمدی چه کار داری می کنی»، گفتم؛ «هیچی»، پرسید که «چه چیزی را در اینستاگرامت گذاشتی؟» گفتم؛ «تیزر و تصویر تئاترم را در اینستاگرام گذاشته ام.» و او گفت که «به ما از حراست تلفن کردند و گفتند که زن صمدی دیگر اجازه اجرا ندارد چون دارد تئاتر کار می کند.» من هم گفتم که «فکر نمی کنم تئاتر منافاتی با اجرای تلویزیونی داشته باشد و مورد نامتعارفی وجود داشته باشد.»

اما درنهایت به من گفتند که «شما دیگر اجازه اجرا ندارید» و الان دو هفته است که دیگر اجرا نمی کنم.» ولی این تهیه کننده راجع به این بخش توضیح داد: ۱۰تیر ماه از دفتر گروه خانواده به ما تلفن کردند اگر اشتباه نکنم حدود ساعت ۱۰ یا ۱۱ قبل ازظهر بود و گفتند؛ «فعلا از زن صمدی استفاده نکنید.» من هم پرسیدم، چرا؛ دلیلش چیست؟ چون من از آن دست تهیه کنندگانی هستم که دوست ندارم مجری ام را به آسانی از دست بدهم به این علت که برنامه ضربه می خورد و زمانی مورد نیاز است تا مجری جدیدی وارد شود.

درنهایت آن ها در پاسخ به من گفتند که از دفتر پورحسینی که فعلا مدیر ستاد مجریان است تماس گرفته و گفتند «فعلا از ایشان استفاده نکنید»، من ماجرا را پیگیری کردم که نتیجه نداد و تشخیصم این بود، صلاح است که مدیر گروه با آن ها زیاد صحبت کند تا ببینیم این ممنوعیت به چه علت و آیا اتفاق افتاده است؟ فقط پرسیدم که «چون او از شبکه دیگری به شبکه دو آمده مسئله پیدا کرده یا مسئله دیگری است که ما از آن باخبر نیستیم.»

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

صمدی ممنوع التصویر نیست چون حکمش نیامده است

وی ادامه داد: به همین خاطر به شیرین صمدی تلفن کردم و گفتم: «شما همین الان بروید دفتر پورحسینی و ببینید مسئله چیست و او هم اتفاقا گفت: «باشد» و قبول کردند که بروند. ولی دو روز پیش در گفت وگوی «صبا» با صمدی خواندم که عنوان کرده که من از دوستان حراست نام بردم و گفتم که «حراست به من تلفن کرده» درحالی که اصلا این اتفاق نیفتاده و تا این لحظه از حراست نه نامه ای دریافت کردم و نه به من تلفن کرده و گفته اندکه شیرین صمدی ممنوع التصویر هست. من به دستور مدیر گروه، این کار را کردم و او هم قرار نبود ممنوع التصویر شود، حتی نمی دانستم شاید مسئله به خاطر مطالب روی پیج اینستاگرام صمدی باشد.

تا این لحظه از حراست نه نامه‌ای دریافت کردم و نه به من تلفن کرده‌ و گفته‌اندکه شیرین صمدی ممنوع‌التصویر است.

یکی از دوستان به من تلفن کرد و گفت: «به صفحه صمدی در اینستاگرام نگاهی کن شاید مسئله از آن تیزری است که منتشر کرده که پیج اینستاگرام صمدی را دیدم و از او خواستم آن پست را بردارد و اتفاقا زن صمدی هم به سرعت آن را از بین بردن کرد. من پیگیر این مسئله بودم تا این که دو روز پیش این مصاحبه را در «صبا» خواندم که باید نقش حراست را تکذیب کنم و بگویم اصلا این موضوعی که می گویند صحت ندارد. به هرحال ما به دنبال حل شدن این مسئله هستیم.

او تاکید می کند که اصلا قرار و گفته ای مبنی بر ممنوع التصویری وجود نداشته و اعلام کرد: قرار بود صمدی به دفتر میرحسینی برود و نه به حراست و اصلا نامه ای به ما ابلاغ نشده هست. معمولا هنگامی که مجری ای ممنوع التصویر می شود از حراست نامه ای به تهیه کننده یا مدیر گروه ابلاغ می شود و فرد در جریان گذاشته می شود نه این که به همین سادگی اتفاق بیفتد.

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

ثریا بناکار جایگزین شیرین صمدی شده است است

کریمی راجع به آن بخش از مصاحبه صمدی مبنی بر جایگزین شدن شخص دیگری به جای خودش، توضیح داد: به هر حال در برنامه سازی روتین هنگامی که یک مجری نباشد نمی توان همین طور عنوان را نادیده گرفت و ادامه داد: در این مدت ما از دوستان دیگری کمک گرفتیم و محمودرضا قدیریان هم خیلی همراهی کرد تا این عنوان حل شود و او بتواند دوباره به برنامه برگردد.

وقتی پست صمدی را در اینستاگرام دیدم خیلی تعجب کردم و با خودم گفتم شاید رسما به او ابلاغ شده است که ممنوع التصویر است به این علت که هنوز در این باره به من چیزی گفته نشده هست. به هرحال من هم مجبور هستم به خاطر برنامه ام فکری جهت باکس خالی مجری کنم و به همین خاطر ثریا بناکار جایگزین شیرین صمدی شده است است.

او در پاسخ به این پرسش که یعنی هیچ امیدی جهت حل شدن مسئله این مجری وجود ندارد به «صبا» گفت: به هرحال شبکه و مدیر گروه باید به من اجازه بدهند تا دوباره از او به عنوان مجری استفاده کنم.

تهیه کنندگی «عصر خانواده» در ابتدای مسیر با سحر رضوی و کریمی به صورت یکسان بود که کریمی درحال حاضر به تنهایی تولید این برنامه تلویزیونی را برعهده دارد که او در این باره گفت: قبلا من و سحر رضوی این برنامه را تهیه می کردیم ولی او مدتی است که از جمع ما جدا شده است و به تنهایی تهیه کنندگی «عصر خانواده» را برعهده دارم. وی دلایل جدایی تهیه کننده قبلی را از برنامه رفتن اسپانسر قبلی و همچنین درگیری رضوی در پروژه ای دیگر دانست.

تغییرات تابستانی مشمول بر حال «عصر خانواده » هم شده است است و کریمی راجع به این تغییرات این طور توضیح داد: ما به جهت محتوایی تغییراتی را در برنامه ایجاد کردیم و خواستیم که هر هفته یک سری عنوان داشته باشیم که به آن ها بپردازیم. نتیجه این عناوین از اتاق فکر به وجود می آید و همچنین در این بین به رصد پیامک ها و درخواست های مردم هم می پردازیم.

حالا باتوجه به فصل تابستان به یک سری عنوان رسیدیم که راجع به پرداختن به آن در برنامه به نتیجه برسیم. تلاش کردیم باتوجه به تعطیلی مدارس و کنکور و اوقات فراغت دانشجویان به سرفصل هایی برسیم که آن ها هم بتوانند از محتویات برنامه استفاده کنند.

صبا

واژه های کلیدی: ممنوع | برنامه | خانواده | ممنوعیت | خانواده | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs