به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده در حالی اعلام شد که فیلم «نهنگ عنبر» همچنان بیشترین میزان استقبال و فروش را به خود تخصیص داده شده است داده و فیلم «اکسیدان»

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

آخرین آمار فروش فیلم های روی پرده

عبارات مهم : آخرین

آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده در حالی اعلام شد که فیلم «نهنگ عنبر» همچنان بیشترین میزان استقبال و فروش را به خود تخصیص داده شده است داده و فیلم «اکسیدان» نیز با حدود ۲ و نیم میلیارد تومان فروش، جزو صدرنشینان جدول فروش فیلم های سینمایی است.

حبیب اسماعیلی – مدیر دفتر پخش فیلمسازان رسانه – در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه فیلم «اکسیدان» با استقبال خوبی مواجه شده است هست، گفت: «اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی که در ۸۰ سینمای کشور اکران می شود، تاکنون ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان فروش داشته است.

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

علی سرتیپی – مدیر موسسه پخش فیلمیران – راجع به ی رقم فروش فیلم «نهنگ عنبر» بیان کرد: نهنگ عنبر ۲ (سلکشن رویا) با ۹۱ سالنی که جهت نمایش در اختیار دارد، به فروش ۱۷ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان رسیده است.

وی افزود: فیلم سینمایی «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری با ۱۷ سالن به رقم ۱ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان رسیده هست. «رگ خواب» نیز تا کنون با اکران در ۴۲ سینمای کشور، به فروش ۱ میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان رسیده است.

آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده در حالی اعلام شد که فیلم «نهنگ عنبر» همچنان بیشترین میزان استقبال و فروش را به خود تخصیص داده شده است داده و فیلم «اکسیدان»

غلامرضا فرجی – مدیر پخش حوزه هنری – با اعلام اینکه در دو شب گذشته فروش فیلم «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده ۷۰ میلیون تومان بوده هست، گفت: این فیلم در شهرستان ها ۴۵۰ میلیون تومان فروخته است و رقم کلی فروش آن به یک میلیارد و ۴۵۰میلیون تومان رسیده است.

وی اضافه کرد: فیلم «کارگر راحت نیازمندیم» ساخته منوچهر هادی نیز با ۱۶ سالن سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و در مدت فقط دو روز ۳۰ میلیون تومان فروش داشته است.

واژه های کلیدی: آخرین | میلیون | اکسیدان | سینمایی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs