به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توانایی احیای غنی سازی 20 درصد در دو روز را داریم / سخنگوی شرکت انرژی اتمی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی از توانایی تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت بازگشت به اوضاع غنی سازی بیست درصد ظرف دو روز خبر داد.

توانایی احیای غنی سازی 20 درصد در دو روز را داریم / سخنگوی شرکت انرژی اتمی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی: توانایی احیای غنی سازی 20 درصد در دو روز را داریم

عبارات مهم : انرژی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی از توانایی تاسیسات هسته ای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران جهت بازگشت به اوضاع غنی سازی بیست درصد ظرف دو روز خبر داد.

به گزارش ایسنا، بهروز کمالوندی، در حاشیه دیدار مدیر مجلس شورای اسلامی و مدیر دومای دولتی روسیه در جمع خبرنگاران پارلمانی گفت: همانطور که آقای صالحی روز گذشته گفتند ما توان بازگشت به غنی سازی 20 درصد طی چهار روز را داریم. حتی می توانیم این کار را در دو روز انجام دهیم ولی آقای صالحی چهار روز را گفتند تا صد در صد این کار انجام گرفته باشد.

وی در تصویر العمل به اغراق آمیز دانستن این خبر به وسیله بعضی گفت: این سخنان گزافه نیست چون ما در فردو بیش از 1600 ماشین فعال داریم. بدون آنکه به آنها گاز تزریق کرده باشیم. اگر بخواهم در قالب مثالی توضیح دهم باید بگویم که این اوضاع مثل خودرویی است که روشن و آماده حرکت است بنابراین هنگامی که بیش از 1600 ماشین در فردو داریم و اگر بخواهیم غنی سازی 20 درصد را احیا کنیم فقط کافی است مخازن را بیاوریم و به ماشین ها متصل کنیم تا غنی سازی 20 درصد احیا شود.

توانایی احیای غنی سازی 20 درصد در دو روز را داریم / سخنگوی شرکت انرژی اتمی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی ادامه داد: در فردو دو بال داشتیم که اصلا به یک بال آن دست نزدیم و فقط در یک بال غنی سازی 20 درصد انجام می دادیم. الان نیز می توانیم در همان یک بال غنی سازی 20 درصد را طی دو روز احیا کنیم.

واژه های کلیدی: انرژی | ماشین | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs