به خصوص ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت

به خصوص: ممنوع برنامه خانواده ممنوعیت خانواده تهیه کننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه عامل جنجالی‌ترین جنایت پایتخت

مرد جوان بعد از ١٨ سال دوستی دختر مورد علاقه‌اش را کشت و جهت فرار از جنایت جسد او را مثله کرد. عامل جنایت بعد از دو ‌سال روز گذشته جهت صدور حکم در دادگاه کیفری

محاکمه عامل جنجالی‌ترین جنایت پایتخت

محاکمه عامل جنجالی ترین جنایت پایتخت

عبارات مهم : جنایت

مرد جوان بعد از ١٨ سال دوستی دختر مورد علاقه اش را کشت و جهت فرار از جنایت جسد او را مثله کرد. عامل جنایت بعد از دو سال روز گذشته جهت صدور حکم در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شد و گفت که آماده فوت است.

به گزارش شهروند؛شامگاه نوزدهم بهمن ماه سال ٩٤ بود که ماموران شهرداری در حال جمع آوری زباله از سطل های زباله در خیابان ٢١ کردستان با بسته مرموزی روبه رو شدند.

محاکمه عامل جنجالی‌ترین جنایت پایتخت

ماموران شهرداری بسته مشکوک را که نوار پیچ شده است بود، باز کردند؛ ولی هنگامی که بسته باز شد، همگی با دیدن دست و پای بریده شده است یک زن شوکه شدند و خیلی سریع ماجرا را به ماموران کلانتری ١٢٤ یوسف آباد مخابره کردند. در ادامه تیمی از ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران همراه بازپرس دادسرای جنایی جهت تحقیقات زیاد در صحنه جرم حاضر شدند. کارآگاهان با توجه به طرح کارشده روی ناخن جسد زن جوان تحقیقات خود را شروع کردند.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا این که چند روز بعد خانواده ای با حضور در اداره پلیس از ناپدید شدن دختر ٣٥ ساله ارزش به نام آزاده خبر دادند. کارآگاهان در این مرحله طرح ناخن دست جسد مثله شده است را پیش روی خانواده دختر گمشده قرار دادند و در این شاخه از تحقیقات مشخص شد که نیمه تنه جسد دختر جوان متعلق به آزاده گمشده هست. ردیابی های پلیسی جهت دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت تا این که ماموران به رفتارهای مرد جوانی که هر لحظه همراه خانواده آزاده پیگیر آینده خونین دختر جوان بود، مشکوک شدند و در این مرحله خانواده آزاده نشانه تحقیق قرار گرفتند.

مرد جوان بعد از ١٨ سال دوستی دختر مورد علاقه‌اش را کشت و جهت فرار از جنایت جسد او را مثله کرد. عامل جنایت بعد از دو ‌سال روز گذشته جهت صدور حکم در دادگاه کیفری

تیم پلیسی در این شاخه از کاوش های فنی از خانواده آزاده پی بردند که محمد ٤٤ ساله از ١٨ سال قبل با دختر جوان در ارتباط بوده و خانواده هایشان نیز از دوستی آنها با اطلاع هستند.

ماموران با توجه به مرموز بودن رفتارهای مرد جوان وی را به عنوان مظنون مهم پرونده بازداشت کردند و محمد در این مدت که تلاش داشت خود را در ماجرای قتل بیگناه معرفی کند، روز دوم اسفند ماه سکوتش را شکست و به قتل آزاده اعتراف کرد.

محمد در اعترافاتش گفت: «آزاده را دوست داشتم ولی او به مادرم توهین کرد و به همین خاطر کنترلم را از دست دادم. آزاده را ابتدا خفه کردم و از وحشت جهت فرار از این جنایت جنازه را مثله کرده و داخل سطل زباله انداختم.»

تحقیقات جهت پیداکردن دیگر اعضای جسد مثله شده است آزاده ادامه داشت ولی هیچ ردی از آنها به دست نیامد و بعد از دو سال تحقیقات محمد جهت صدور حکم به دادگاه کیفری انتقال یافته شد. صبح روز گذشته جلسه پیگیری به این پرونده در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی برگزار شد. در ابتدای این جلسه پدر و مادر آزاده پشت تریبون قرار گرفتند و خواستار قصاص جهت قاتل دخترشان شدند.

محاکمه عامل جنجالی‌ترین جنایت پایتخت

در ادامه قاضی زالی دستور داد تا محمد جهت دفاع از خود پشت تریبون بایستد. سپس عامل جنایت لب به سخن گشود و گفت: «١٨ سال قبل از قتل در میدان ولی عصر آزاده به عنوان مسافر سوار خودرویم شد و جهت دوستی و آشنایی زیاد شماره تماسم را در اختیار آزاده قرار دادم. از همانجا دوستی ما شروع شد.

روزهای نخست با توجه به علاقه ای که بین ما پیش آمده بود، قصد داشتیم تا با هم ازدواج کنیم ولی با گذشت مدتی متوجه شدیم که در یک سری از پرسشها با هم تفاهم نداریم و از ازدواج كردن پشیمان شدیم و دوستی مان ادامه داشت. در این مدت ١٨ سال گاهی اوقات پیش می آمد که با هم قهر می کردیم ولی بعد از مدتی به خاطر مناسبت های متفاوت به هم پیامک می دادیم و دوستی مان شروع می شد. این دوستی ما به نوعي دوستی خانوادگی شده است بود و همه اعضای خانواده اش مرا می شناختند.»

مرد جوان بعد از ١٨ سال دوستی دختر مورد علاقه‌اش را کشت و جهت فرار از جنایت جسد او را مثله کرد. عامل جنایت بعد از دو ‌سال روز گذشته جهت صدور حکم در دادگاه کیفری

محمد افزود: «مدتی طولانی بود که از هم خبر نداشتیم تا این که تصمیم گرفتیم صبح روز نوزدهم بهمن ماه جهت خرید با هم بیرون برویم. ساعت ٦ صبح همراه آزاده به کله پزی رفتیم و با هم صبحانه خوردیم. سپس جهت دیدن یک منزل به پردیس رفتیم و در آن جا بود که با هم درگیر شدیم. آزاده آن روز مانند هر لحظه نبود و می گفت که خسته شده است است و می خواهد ازدواج کند؛ جهت آزاده یک خواستگار آمده بود که خانواده اش اصرار بر ازدواج آنها داشتند ولی آزاده هنوز با خودش کنار نیامده بود به همین خاطر عصبانی و پرخاشگر شده است بود و با فحاشی و بدگویی به من و مردها ادعا کرد که من زندگی اش را به بازی گرفته ام.

اختلاف ما از همین جا شروع شد که آزاده با در نظرگرفتن این که می دانست مادرم خط قرمز زندگی ام است به مادرم توهین و ناسزا گفت که تحمل شنیدن این حرف ها آزارم می داد و در یک لحظه عصبانی شدم و دستم را جلوی دهانش گرفتم که ناگهان متوجه شدم آزاده دیگر نفس نمی کشد.»

محاکمه عامل جنجالی‌ترین جنایت پایتخت

عامل این جنایت ادامه داد: «وقتی متوجه فوت آزاده شدم، ترسیده بودم به همین خاطر جنازه اش را به منزل ام در منطقه ایوانک بردم. بعد از آن از سر خیابان یک چاقو تیز خریدم، حال خوبی نداشتم و اقدام به مثله کردن جسد آزاده کرده و اعضای بدنش را در دو کیسه بزرگ بسته بندی کردم. بسته ها را داخل سطل زباله برابر منزل پدرم انداختم و از زمانی که خانواده آزاده به دنبال دخترشان بودند، جهت ردگم کنی با آنها همراه شدم تا این که عذاب وجدان مجبورم کرد لب به سخن باز کنم و نمی دانم آیا دیگر اعضای بدنش پیدا نشده است.»

محمد گفت: «حرفی جهت دفاع از خودم ندارم و از روزی که خانواده ام متوجه این اقدام مرگبار من شدند، مرا ترک کرده و هیچ وقت به دادگاه نیامده و پیگیر کارهایم نشده اند و حتی برادرم که تحصیلکرده است نیز به ملاقاتم نیامده البته به آنها حق می دهم که به خاطر این کاری که کردم، چنین رفتاری را کنند و به همین خاطر خودم را آماده اعدام کرده ام.»بنا به این گزارش، مدیر دادگاه بعد از شنیدن بیانات متهم جهت صدور حکم نهایی وارد شور با قضات دیگر شده است تا حکم نهایی را صادر کند.

واژه های کلیدی: جنایت | دوستی | زباله | دادگاه | تحقیقات | خانواده | سطل زباله | ماموران کلانتری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs